GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehitkamil Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce düzenlenen el sanatları, giyim, nakış ve resimlerden oluşan karma sergi Gaziantep Yardım Vakfı hizmet binasında açıldı

Şehitkamil Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce düzenlenen el sanatları, giyim, nakış ve resimlerden oluşan karma sergi Gaziantep Yardım Vakfı hizmet binasında açıldı

Şehitkamil Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün Gaziantep Yardım Vakfı hizmet binasında kurs gören kursiyerleri tarafından gerçekleştirilen sergi açılışına Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcımız Sayın M. Hayri Özkeçeci, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Sayın Halit Ateş, Sayın Mehmet Ünal ve Sayın Tuncay Baral, Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Yağcı, Şehitkamil Halk Eğitim Merkezi Müdür Vekilimiz Sayın Ahmet Göçmen, Gaziantep Yardım Vakfı Başkanı Ömer Cıncıkçı, Başkan Yardımcısı Sıtkı Severoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Milli Eğitim yetkilileri, öğretmenler, kursiyerler ve davetliler katıldı.

Gaziantep Yardım Vakfı binasında Şehitkamil Halk Eğitim Merkezi tarafından verilen çeşitli kurslara katılan kursiyerlerin ürünlerinden oluşan serginin açılışının ardından, davetliler sergiyi gezerek, kursiyerlerden eserlerle ilgili bilgi aldı. Tamamı kadınlardan oluşan kursiyerlerin gerek resim ve ahşap gibi sanatsal faaliyetlerde, gerekse de giyim gibi alanlarda son derece profesyonel ürünler ortaya koyması davetlilerden büyük alkış topladı. Yılsonu sergisinde, kurslara katılan Suriyeli kursiyerlerin de eserleri yer aldığı ifade edildi. Sergide yer alan birçok eser davetliler tarafından satın alınırken, serginin hafta sonuna kadar açık kalacağı bildirildi.

22-05-201822-05-201822-05-201822-05-2018

Yaprak Mah. Sinler Sk. No20 Şehitkamil Gaziantep - 0342 323 24 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.