GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE KAYMAKAMIMIZ SAYIN ALİ DURSUN’UN KATILIMIYLA, YAYIKTAŞ MAHALLEMİZDE ’14. HALK GÜNÜ TOPLANTISI’ YAPILDI.

İLÇE KAYMAKAMIMIZ SAYIN ALİ DURSUN’UN KATILIMIYLA, YAYIKTAŞ MAHALLEMİZDE ’14. HALK GÜNÜ TOPLANTISI’ YAPILDI.

Her ayın ilk haftası düzenli olarak yapılmakta olan Halk Günü ve güvenlik toplantılarının 14.sü İlçemiz Yayıktaş Mahallesi Sosyal Tesislerinde Kaymakamımız Sayın Ali DURSUN’un başkanlığında gerçekleştirildi.

Yayıktaş Mahallesi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıya Şehitkâmil Belediye Başkan Yardımcısı M. Hayri ÖZKEÇECİ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet YAĞCI, Daire Müdürleri, Kurum Temsilcileri, Okul İdarecileri, bölgede bulunan (YAYIKTAŞ, ÇAĞKUYU, UĞURCA, ALTINOVA) Mahalle Muhtarları ve vatandaşlarımız katıldı.

Toplantı da Katılımcılar tarafından dile getirilen talep, şikâyet ve öneriler dinlendi. Kaymakamımız, Belediye Başkan Yardımcısı ve Daire Müdürleri talep, şikâyet ve önerileri cevaplandırarak, kurumların iş ve işlemleri ile ilgili olarak vatandaşlarımızı bilgilendiler. Toplantıya iştirak eden Vatandaşlarımız toplantının düzenlenmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet YAĞCI toplantı sonrası Yayıktaş İlkokulumuzu ziyaret ederek, öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi.Okulun sorunlarını dinleyerek yapılan çalışmaları inceledi.          11-01-201811-01-201811-01-201811-01-2018

Yaprak Mah. Sinler Sk. No20 Şehitkamil Gaziantep - 0342 323 24 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.